Немає коментарів

П’ятий день інформаційної кампанії “Тиждень здорового ланчбокса: Покажи свій кусь”

П’ятий день інформаційної кампанії «Тиждень здорового ланчбокса: Покажи свій кусь» у Полтавському ЗЗСО №24 підвів підсумки та довів, що свідомий вибір під час формування власного меню є надзвичайно важливим.

Сьогодні ми:

  • виконали ігрову місію «5 днів — 5 корисних перекусів», принісши до ланчбоксів овочі та фрукти різних кольорів;
  • повторно провели інтерактивне опитування «Мій здоровий перекус» та отримали результати: як і на початку тижня, лідирує позиція «сам собі шеф» — 55%, значна частина учнів обрала варіант «зібрано за тебе» — 33%, а лише 12% учнів купують перекуси у буфеті навмання, що вдвічі менше, ніж на початку кампанії;
  • завершили разом із батьками акцію «Ретро-ланч» та дійшли висновку, що сучасний вибір продуктів і пакування дає можливість створювати різноманітні та корисні перекуси;
  • проводили руханку «Водний баланс», під час якої ще раз нагадали собі про важливість дотримання питного режиму;
  • опрацьовували вправу «Мій здоровий кусь!», ділилися враженнями, фантазували над новими ідеями для ланчбоксів та обговорювали, як зробити популярні перекуси кориснішими завдяки правильному вибору продуктів і способів їх приготування;
  • працювали над оформленням ланчбоксів, адже яскраве оформлення створює гарний настрій та апетит;
  • підвели підсумки кампанії: зібрали картки учасників, виготовили корони «Супергероя здорового харчування» та зробили головний висновок — кожен день має бути яскравим і в настрої, і в наших ланчбоксах.

Любі діти, ми впевнені, що ви й надалі створюватимете корисні, збалансовані та яскраві перекуси зі своїх улюблених барв!

#тижденьздоровоголанчбокса #полтавашкола24

Пов’язані записи